СТВОРЕННЯ ВЕБ САЙТІВ

СТВОРЮЄМО САЙТИ з 2008 року

Створення веб сайтів

Створення веб сайтів

 

 

Створюємо сайти, поєднюючи Ваші побажання та наш досвід.

 

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ВЕБ САЙТІВ

Визначаємось з ТЗ

 
кольорова гама, дизайн та функціонал

Створюємо макет

 
працюючий сайт на нашому домені

Без предоплат

 
аванс після затвердження макету

Реєстрація домену

 
вибираємо і`мя інтернет-магазину

Настройка хостингу

 
перенесення сайту на Ваш хост

Сайт готовий

 
проплачуєте залишкову суму

 

Вартість створення веб сайтів

 

під ключ 6 500 грн

 

під ключ 10 500 грн

 

Корпоративний сайт

під ключ 15 500 грн

або скористайтесь акційними пропозиціями

Ми працюємо як з великими компаніями, так і з початківцями.

Вам необхідно тільки надати початкову інформацію і висловити побажання щодо кольорової гами та важливих функцій. Наприклад: контактна форма для спілкування з відвідувачами вашого сайту; форма підписки на новини (за умови, що ви будете писати ці новини); фотогалерея; посилання на соціальні мережі та інше.
З нашого досвіду і наданої вами інформації, ми можемо з упевненістю сказати, який тип нового сайту підійде саме для ваших потреб.

Замовивши у нас створення сайту, Ви гарантовано отримаєте в подарунок доменне ім’я (назва, адреса сайту) доменних зонах .com.ua, .net.ua, .org.ua, .in.ua та регіональних зонах (наприклад: .kiev.ua, .if.ua, .od.ua і т.д.) та надання хостингу з місцем на диску до 1000 Mb (до 3000 одиниць товару), на перший рік.

 

Правильний вибір типу сайту допоможе вам зекономити кошти на оптимізацію в майбутньому.

Незалежно чи це сайт візитка, чи великий корпоративний сайт в ньому буде наявна адміністративна панель управління, де ви зможете вносити необхідні зміни самостійно. Ми розробляємо сайти з нуля і з індивідуальним дизайном. Тому, чим більше початкової інформації ви надасте, тим швидше сайт буде завершений. Сайти візитки та корпоративні сайти зазвичай вимагають трошки більше часу для їх розробок. В той же час, термін розробки та створення односторінкового сайту залежить в більшій мірі від надання повної інформації і може бути зданий під ключ всього за декілька робочих днів.