Оновлення OpenCart та WordPress до новішої версії

Досить часто виникає запитання чи потрібно оновляти платформу сайту, який вже давно працює, до новішої версії. Однозначної відповіді на це запитання не існує, кожен випадок необхідно розглядати в індивідуальному порядку: звертати увагу на сумісність шаблону, на кількість ручних доробок, платних модулів, на можливості хостингу, збереження URL та інше. У деяких випадках може з’ясуватись, що набагато простіше та ефективніше розробити інтернет магазин або створити інформаційний сайт з нуля і просто перенести весь контент.

Платформ для сайтів є досить багато, ми працюємо з двома. Перша - це WordPress, друга - це OpenCart.

Оновлення WordPress зазвичай вимагає і оновлення серверу, де сайт розміщений. Також потрібно оновляти встановлені плагіни.  Платні плагіни потрібно повторно активувати. Якщо на сайті присутні ручні доопрацювання шаблону, то його оновляти не рекомендується, або переписувати все по новому. Вартість таких оновлень у нашій компанії стартує від 2500 грн.

Оновлення OpenCart складніший процес і вимагає відповідних знань. Якщо інтернет-магазин успішно працює, то варто добре подумати про доцільність оновлення.  Оновляється виключно платформа, все решта це ручні доопрацювання. Також ні один з встановлених модулів не буде працювати з новою версією, їх потрібно заново перевстановлювати і активувати.  Перед оновленням, потрібно уточнити з розробниками модулів про можливість їх оновлень та їх вартість. Вартість оновлення інтернет-магазинів на платформі OpenCart нашими спеціалістами стартує від 4600 грн.

 

Вартість оновлення сайтів

 

Оновлення сайтів на WordPress

від 2500 грн.

 

Оновлення сайтів на OpenCart

від 4600 грн.

Час оновлення сайту ми завжди узгоджуємо з замовником. На цей період необхідно припинити всі роботи по додаванню товарів, статей та ін. Потрібна додаткова консультація – звертайтесь!