Інтернет магазин в оренду

Оренда Інтернет магазину на InBiz – це швидкий старт, невелика вартість, зручна адміністративна панель, технічна підтримка.

Помісячна вартість оренди прописується в договорі: без обмежень по часу і можливістю викупу Інтернет магазину за фіксованою ціною зі знижкою в будь-який момент.
 

ЯК ОРЕНДУВАТИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН:
 

вибрати (клікнути) інтернет-магазин (дивіться нижче), який Вам подобається по дизайну (кольоровій гамі, розміщенню блоків)
 
оформити заявку через кнопку "Замовити"
 
придумати назву інтернет-магазину (домен) - ми зареєструємо для Вас домен абсолютно безкоштовно на рік
 
 
От і все! Протягом робочого дня Ви отримуєте готовий інтернет-магазин і можете приступати до його наповнення.
 

ОРЕНДА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ:

Готовий веб сайт за 1 день
Готовий Інтернет магазин за 1 день 
Домен і хостинг в подарок
Безкоштовний домен та хостинг*
Фіксована вартість оренди і викупу
Фіксована вартість оренди і викупу 
Адаптація під смартфони
Постійна технічна підтримка 
Консультації по наповненню і SEO
Консультації по наповненню і SEO 
Зручна панель управління сайтом
Зручна панель управління сайтом 
Підключення статистики
Підключення статистики 
Reyestratsiya saytu v poshukovykh systemakh
Реєстрація магазину в пошукових системах 


* місце на диску до 1000 Mb (до 3000 одиниць товару)
 

Взяти в оренду інтернет магазин - значить зекономити час та кошти на його розробку.

Всі інтернет магазини, які здаються в оренду, вже мають свій дизайн та достатній функціонал для ведення успішних продаж в інтернеті.

  • Зверніть увагу, назви і тематика орендованих інтернет магазинів може змінюватись безпосередньо вами. Так, наприклад, представлений у нас інтернет магазин з назвою "Все для весілля" зовсім не означає, що там потрібно виставляти товари виключно весільної тематики. Ви з легкістю самостійно можете перейменувати його, до прикладу, на інтернет магазин спортивного харчування чи магазин продажу дитячих конструкторів і таке інше. Приклад товарів і категорій - так і називається - приклад! Ви їх модифікуєте згідно необхідності.
  • Взявши в оренду готовий інтернет магазин, ви отримаете як переваги, так і деякі мінуси. З мінусів можна назвати те, що такий подібний магазин уже може хтось орендувати. Хоча дуже рідко зустрічаються подібні товари і пропизиції, тому пересікання можливе з мінімальною вірогідністю. Також до мінусів можна віднести дизайн, який не є індивідуальним.
  • Вартісь оренди інтернет магазину фіксована і не змінюється протягом дії всієї оренди, а от внесення коригувань до дизайну платне. Вартість доопрацювань на пряму залежить від ваших побажань. Звертаю увагу, що заміна вашого логотипу, банерів, картинок, розташування блоків - це не зміна дизайну і проводиться вами самостійно і безкоштовно!
  • З плюсів можна виділити насамперед швидкий старт і вартість оренди. Вам не потрібно вирачати час та кошти на розробку нового інтернет магазину під ключ, адже все уже створено. Вам залишається наповнити інтернет магазином товаром і починати продавати.
  • По наповненню: ми за ручне наповнення товаром, тому що тільки так ви маєте можливість зробити його унікальним і бажаним для пошукових роботів, що в свою чергу приводить на сайт потенційних покупців. Але якщо ви за автоматичне наповнення інтернет магазину з файлів поставщика, ми вам допоможемо, хоча не рекомендуємо. З автоматичним наповненням сайту товарами ви створюєте багато однотипних товарних пропозицій і появитись в безкоштовному пошуку практично неможливо. Звичайно є таке поняття як платна реклама і наші сертифіковані офіційні партнери компанії Google з задоволенням допоможуть вам правильно налаштувати рекламну кампанію.
  • Також до плюсів відноситься і вартісь інтернет магазину у випадку, якщо ви забажаєте його викупити. Вартість на викуп фіксована і не змінюється протягом всієї оренди. Плюс під час викупу орендованого магазину надається скидка в розмірі вартості двох місяців оренди.

Всі представлені на цій сторінці інтернет магазини в оренду мають активне посилання (написано червоними буквами "Перейти на сайт") для того, щоб ви могли його детально протестувати. Спробуйте всі наявні можливості, оформіть тестову покупку. Якщо потрібний доступ до адмін-панелі вибраного вами інтернет магазину - пишіть, відкриємо.

Тому вибір залишається виключно за вами: чи то замовити створення інтернет магазину з нуля, чи взяти готовий інтернет магазин в оренду:)

Відображати:
Сортування
Оренда Інтернет магазину Все для весілля
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5950 грн. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, ..
480 грн. 420 грн.
Оренда Інтернет магазину Жіночих сумок
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5750 грн. Інтернет магазин Жіночих сумок повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені п..
480 грн. 420 грн.
Орендувати Інтернет магазин Мобільних телефонів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6700 грн. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене офо..
480 грн. 420 грн.
Взяти в оренду Інтернет магазин Все для вентиляції
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6700 грн. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене офо..
480 грн.
Інтернет магазин в оренду Велосипеди
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6700 грн. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене офо..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину My Kids
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5950 грн. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, сп..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Доставка їжі додому
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6600 грн. Інтернет магазин Доставка їжі додому повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: ..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Електроніки
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5750 грн. Інтернет магазин Електроніки повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені пла..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Жіночої білизни
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5750 грн. Інтернет магазин Жіночої білизни повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плаг..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Запчастин для катерів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5750 грн. Інтернет магазин Запчастин для катерів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені&nbs..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Інструментів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 7850 грн. Інтернет магазин  Інструментів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені&n..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину одягу
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6100 грн. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону.   Інтернет магазин адаптований під смартфони. ..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Одягу для немовлят
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5750 грн. Інтернет магазин Одягу для немовлят повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені&n..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Постільної білизни
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 6100 грн. Інтернет магазин Постільної білизни повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені&n..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Радіо Іграшок
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу інтернет магазину 5950 грн.  Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповнення..
480 грн.