ВЗЯТИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН В ОРЕНДУ

Викуп орендованого сайту зі скидкою

Оренда Інтернет магазину

Оренда Інтернет магазину

 

 

Взяти в оренду інтернет магазин - значить зекономити час та кошти на його розробку

Як замовити інтернет магазин в оренду

 

Визначитись з назвою сайту (доменом). Купити домен самостійно, або ми допоможемо вам з оформленням. Більш детальну інформацію ви можете отримати, подзвонивши нашим менеджерам.

 

Зробити замовлення інтернет - магазину в оренду через форму замовлення або подзвонити нам. Надати установчі документи ФОП або паспортні дані для підтвердження особи.

 

Протягом робочого дня після підключення домену ви отримаєте готовий інтернет-магазин і зможете його наповнювати. Ми підкажемо, як правильно працювати в адмінці сайту.

 

Вибрати інтернет магазин в оренду

Вартість оренди 750 грн. за 1 місяць. (перший платіж - вартість оренди за 2 міс.). Викупити інтернет магазин можливо у будь який час, вартість 17 000 грн. Знижка: вартість оренди інтернет магазину за 2 місяці. Ми працюємо тільки по безготівковому розрахунку!

Ми залишаємо за собою право відмовити в оренді Інтернет магазину без пояснення причин!

 

Взяти в оренду інтернет магазин - значить зекономити час та кошти на його розробку.

Всі інтернет магазини, які здаються в оренду, вже мають свій дизайн та достатній функціонал для ведення успішних продаж в інтернеті.

Взявши в оренду готовий інтернет магазин, ви отримаєте як переваги, так і деякі мінуси.

З плюсів можна виділити насамперед швидкий старт і вартість оренди. Вам не потрібно вирачати час та кошти на розробку нового інтернет магазину під ключ, адже все уже створено. Вам залишається наповнити інтернет магазин товаром і починати продавати.

З мінусів можна назвати те, що подібний магазин уже могли орендувати. Хоча дуже рідко зустрічаються подібні товари і пропозиції, тому пересікання можливе з мінімальною вірогідністю. Також до мінусів можна віднести дизайн, який не є індивідуальним.

Вартісь оренди інтернет магазину фіксована і не змінюється протягом дії всієї оренди, а от внесення коригувань до дизайну платне. Вартість доопрацювань на пряму залежить від ваших побажань. Звертаю увагу, що заміна вашого логотипу, банерів, картинок, розташування блоків - це не зміна дизайну і проводиться вами самостійно і безкоштовно!

По наповненню: ми за ручне наповнення товаром, тому що тільки так ви маєте можливість зробити опис унікальним і бажаним для пошукових роботів, що в свою чергу приводить на сайт потенційних покупців. Але якщо ви за автоматичне наповнення інтернет магазину з файлів поставщика, ми вам допоможемо, хоча не рекомендуємо. З автоматичним наповненням сайту товарами ви створюєте багато однотипних товарних пропозицій і появитись в безкоштовному пошуку практично неможливо. Звичайно є таке поняття як платна реклама і наші сертифіковані офіційні партнери компанії Google з задоволенням допоможуть вам правильно налаштувати рекламну кампанію.

Також до плюсів відноситься і вартісь інтернет магазину у випадку, якщо ви забажаєте його викупити. Вартість викупу фіксована і не змінюється протягом всієї оренди. Плюс під час викупу орендованого магазину надається скидка в розмірі вартості двох місяців оренди.

Тому вибір залишається виключно за вами: чи замовити створення інтернет магазину з нуля, чи взяти готовий інтернет магазин в оренду:)