Створення Інтернет магазинів

Створення Інтернет магазину починається з кінця, тобто визначається очікуваний кінцевий результат! Знаючи, що саме Ви очікуєте, розробляється структура магазину, враховуючи послідовність кроків, які приведуть відвідувача сайту до бажаного результату. Дальше створюється дизайн та налаштовується функціонал Інтернет магазину.
 
Увага: Дизайн і функціонал це абсолютно різні речі!
 
Дизайн – спірне питання, потрібно пам’ятати, що Вашого клієнта більш за все цікавить ціна та наявність товару і в останню чергу, який у Вас «крутий сайт».
Функціонал магазину – вимагає максимального розуміння і правильного підходу. Ми наголосимо, що є важливим і необхідним для досягнення задуманого кінцевого результату, плюс розкажемо про додаткові можливості.
 
Спочатку ми розробляємо макет Вашого майбутнього Інтернет-магазину. Після затвердження Вами дизайну та функціоналу, ми укладаємо договір і створюємо повноцінний Інтернет-магазин на вихідному макеті.
 

Вартість створення Інтернет-магазину - від 5770 грн.

У вартість створення Інтернет-магазину входить:
- розробка дизайну і настройка функціоналу Інтернет-магазину, оптимізація для пошукових систем
- встановлення Інтернет-магазину на хостингу
- налаштування електронної адреси
- встановлення лічильника статистики сайту
- навчання управлінням CMS
- відправка сайту на індексацію пошуковими системами
- професійна технічна підтримка
 
Наповнення товаром Інтернет магазину можливе, як в автоматичному, так і в ручному режимі, все залежить від першого пункту цієї сторінки. Ми за ручне наповнення, тому що в даному випадку дотримуються вимоги пошукових систем.
 
Не готові інвестувати у вартість Інтернет магазину, візьміть в оренду з помісячною оплатою і можливістю викупити в будь-який момент зі скидкою.