Перенесення інтернет магазинів з tildа, prom, horoshop

Працюємо без передоплат

Втомилися вносити абонплату за користування інтернет магазином і при цьому мати закриту систему з неможливістю вносити правки?

У нас є пропозиція перенесення товару на власний інтернет магазин, де відсутня абонплата та комісія з продаж. Станьте повноцінним власником інтернет магазину з відкритим кодом без щомісячних платежів і відсутністю комісії з продаж.

Перенесення інтернет магазинів

Перенесемо ваш інтернет магазин з російського сервісу tildа, з прома або хорошопа в стислі терміни (до 14 робочих днів) безкоштовно. Зекономлені кошти абонплат та комісійних ви зможете інвестувати, на приклад, в рекламу і отримувати більше замовлень. Також на вашому інтернет магазині будуть відсутні пропозиції інших продавців з подібними товарами, що позитивно відобразиться на кількості продаж. Відсутність комісії з продаж дозволяє утримувати конкурентну цінову політику товару.

Створюємо інтернет магазини на платформі OpenCart. Ви отримаєте 100% відкриті коди, що дозволяє налаштовувати магазин під ваші індивідуальні потреби.

Перенесення сайтів з послугами з tildа може бути платним, потрібно розглядати кожний випадок в індивідуальному порядку.

 Працюємо без передоплат

Створюємо інтернет магазин на нашому субдомені з індивідуальним дизайном-функціоналом і переносимо частину товарів. Ви тестуєте, якщо все влаштовує – вносите авансовий платіж 50% від вартості інтернет магазину. Налаштовуємо хостинг, підключаємо ваш домен і завершуємо роботи. Доплата залишку після завершення виконаних робіт. Безкоштовно підключаємо аналітику Google G4 і вручну відправляємо на індексацію в Google Search Console

Безкоштовна технічна підтримка надається на постійній основі.

Звертайтесь, запитуйте – знайдемо оптимальне рішення саме для вашого сайту

Акційні пропозиції як допоможуть додатково зекономити на створенні сайтів, так і підтримають наші Збройні Сили України!

Консультація безкоштовна, звертайтесь, знайдемо оптимальне рішення щодо створення сайту візитки саме для ваших потреб.