Як вибрати шаблон для інтернет магазину

Шаблон для інтернет магазинуРізноманітних шаблонів для інтернет магазину є досить багато і правильний вибір, очевидно, стає основним питанням перед більшістю ентузіастів, які створюють інтернет магазини самостійно. Так, для прикладу, досить просто скачати безкоштовний шаблон для інтернет магазину на платформі Opencart, в той же час такий самий шаблон для платформи woocommerce може коштувати певну суму. І, навпаки, опенкартовські шаблони бувають дуже дорогими, в той час як такий же для іншої платформи роздаються безкоштовно.

      Питання: чому одні роздаються безкоштовно, тоді як інші успішно продаються? Подивитись з іншої сторони і подумати, чому розробники витрачають багато часу на розробку шаблону, а потім роздають його безкоштовно? Питання цікаве, а ви особисто так зробили б?

Пам'ятаємо, що ви створюєте інтернет магазин для того, щоб продавати товари. Якщо ви потратите багато часу на створення і наповнення інтернет магазину товаром, а потім будете роздавати безплатно цей товар, тоді встановлюйте безкоштовний шаблон без зайвих роздумів. Якщо ні, то переходимо до платних шаблонів від відомих розробників.

Є багато сервісів і посередників з продажів різноманітних шаблонів для сайтів. Більшість з них мають зручні фільтри по тематиці, платформі чи кольоровій гаммі, що в свою чергу звужує вибір саме такого шаблону, який подобається вам. Тут дуже важливо визначитись з вибором.
 

На що звернути увагу при виборі шаблону

До нас досить часто звертаються клієнти з проханням доопрацювати куплений готовий шаблон інтернет магазину. Зазвичай, ми не беремось за такі доопрацювання, тому рекомендую:

Вибір шаблону для сайтуперед покупкою протестуйте всі без виключень можливості шаблону

Вибір шаблону для сайтуякщо демо шаблона відсутнє, навіть не розглядайте його, рухайтесь до наступного

Вибір шаблону для сайту

продумайте наперед, що вам потрібно в інтернет магазині не тільки в даний час, а й в майбутньому

Вибір шаблону для сайту

зробіть тестову покупку демо товару, оформіть замовлення та переконайтесь, що вас все влаштовує.

Вибір шаблону для сайту

читайте уважно інструкцію по встановленню купленого шаблону, це не складно за умови виконання послідовно всіх рекомендованих кроків.

Вибір шаблону для сайту

зверніть увагу на всі системні вимоги до хостингової компанії, пропущення хоча б однієї з перерахованих можуть завадити в правильній роботі всього інтернет магазину.

 

Готовий шаблон інтернет магазинуПісля того як ви переконались що саме цей шаблон містить всі необхідні вам функції і можливості, читайте відгуки про автора шаблонів. Пам'ятаємо, що готовий шаблон інтернет магазину - це перероблений оригінал! Тому при встановленні додаткових модулів може виникати конфлікт, який виправити може розробник за додаткову оплату. Зазвичай розробники вказують вартість доопрацювань, більшість з яких починається від $49 за одне незначне доопрацювання. Також, можна найняти фрілансера, тут вартість варіюється.

На жаль, самостійно розібратись з конфліктом при встановленні додаткового модуля чи доопрацюванні функціоналу в купленому шаблоні вам не вдасться, тут необхідні технічні знання і навики.
 

Так що купляти готовий шаблон для вашого сайту можливо за умови, що вас на всі 100% задовольняє його функціонал. Наша команда створює інтернет магазини на оригіналі, що в свою чергу дозволяє встановлювати безконфліктно додаткові модулі та оптимізувати дизайн і функціонал згідно вимог клієнта. Всі наші доопрацювання - це 100% відкриті коди. В шаблонах, особливо в безкоштовних, часто зустрічаються зашифровані файли, що там заховано розробником залишається вам тільки здогадуватись:)   

Всім удачі і успіхів в інтернет торгівлі!