Відмінність сайту від інтернет магазину

Інтернет магазин чи сайт

Інтернет магазин чи сайтДосить часто нам телефонують і питають, яка відмінність сайту від інтернет-магазину. Давайте розберемось по суті. Інтернет магазин відрізняється від звичайного інформативного сайту тим, що в ньому є можливість здійснення покупки вибраного товару, послуги, цифрового контенту в любий час без допомоги адміністратора чи консультанта.  Тоді  як на звичайному сайті виставляється в основному інформація для детального ознайомлення з вашою пропозицією. Це можуть бути як послуги, так і товари.

Спочатку сайт, а потім переробимо під Інтернет магазин

Відмінність сайту від інтернет магазинуБувають випадки, коли клієнти спочатку створюють великі інформативні сайти і по мірі розвитку виникає питання підключення можливості покупки товарів. Така можливість є, звичайно. Для прикладу, існує система інтеграцій woocommerce для сайтів зроблених на платформі wordpress. Використовуючи покрокову інструкцію, можливо самостійно встановити і налаштувати інтегрований інтернет магазин в робочий сайт. Так, сама платформа є безкоштовною, але з обмеженим функціоналом і коли вам, для прикладу, потрібно пропонувати свої товари кількома мовами, то необхідно докупляти плагін, вартість його 200 доларів (дивіться самі https://woocommerce.com/products/multilingualpress/) . І от тут виникають запитання. Це тільки я навів приклад одного плагіну, а є безліч додаткових необхідних речей, котрі за замовчуванням вже будуть вбудовані в платформі інтернет магазину.

Перед прийняттям рішення щодо вибору виду сайту витратьте свій час і протестуйте всі можливості, визначіть, що для вас є необхідним і прорахуйте вартість. Пам’ятаймо, що вордпрес створений для персональних блогів і корпоративних інформаційних сайтів. Уявімо, що у нас є катер, який прекрасно плаває по воді і приносить задоволення! І тут ми вирішили його переробити, встановлюємо потужний двигун, чіпляємо колеса і виїжджаємо на дорогу. Так, їхати від буде, але питання як?  Подібне відбувається і з інтеграцією платформ магазинів туди, де вони не передбачені з самого початку.

Тому, щоб уникнути непорозумінь та додаткових не виправданих фінансових затрат, краще визначитись з початку, що використовувати. Для продаж через інтернет створення повноцінного інтернет-магазину в кінцевому результаті вийде дешевшим і надійнішим.

Доробити сайт чи створити з нуля

Доробити сайт чи створити з нуляЗрозуміло, що ваш бізнес розвиватиметься і те, що вчора було необхідним на сайті, сьогодні стає не актуальним. Тому, якщо виникає необхідність в додаванні функцій, передбачених в оригінальних магазинах до веб сайту, який вже існує, найкращий вихід - це створення інтернет магазину з нуля. Новостворений магазин повинен максимально наближено відтворювати дизайн сайту, який вже існує. Його підключення та інтегрування краще робити на піддомені або за бажанням в окремій папці основного домену. Перепідв'язати сторінки сайту з товарами чи послугами в новому магазині і в такому випадку виграють всі.

Вибір стартових платформ для створення сайтів є досить широким. Деякі з них, наприклад Joomla чи PrestaShop, вимагають потужних серверів для нормальної роботи. Ми зупинили свій вибір на WordPress та OpenCart, тому  що вони сучасні, зрозумілі як для клієнта, так і для адміністратора та не вибагливі до потужностей хостингу. Також важливо, що десятки тисяч програмістів з різних куточків світу працюють над вдосконаленням цих платформ і діляться своїми досягненнями на спеціалізованих форумах.

Вибір платформи для створення сучасного сайтуОстаточний вибір платформи для створення сучасного сайту чи інтернет магазину завжди залишається за вами!

Маєте додаткові запитання, зв’яжіться з нами в робочий час - надамо консультацію безкоштовно. Удачі!