Вартість створення інтернет магазину

Чим обумовлюється вартість створення інтернет магазину?

Попробуємо розібратись. Візьмемо за основу безкоштовні скрипти платформи Опенкарт. Офіційний сайт за посиланням https://www.opencart.com/ . Сама платформа безкоштовна, кілька тисяч розробників зі всього світу постійно її оптимізують та діляться досвідом. Встановити її можливо самостійно і безкоштовно, дотримуючись інструкції.

Вартість створення інтернет магазинуПісля цього всі безкоштовні опції закінчуються. Платформа англійською мовою, тому потрібна мовна адаптація.
Також більшість інтегрованих платіжних систем не підходять для нашого ринку.

Дизайн та функціонал інтернет магазину

Вартість створення інтернет магазину

При створенні інтернет магазинів важливим залишається питання дизайну (вигляду). Базовий інтернет магазин виконаний в світло-синіх кольорах з підключеним bootstrap (адаптація для планшетів/смартфонів) і здебільшого не подобається власникам сайтів. Звичайно, можна купити готовий дизайн, так званий шаблон, але тут виникає дуже багато нестиковок в процесі роботи. Я вже раніше писав про переваги та недоліки використання готових шаблонів при створенні інтернет магазину самостійно, ознайомтесь і приймайте рішення. В нашому випадку, дизайн займає перше місце у визначенні вартості готового сайту. По термінах виконання - відводиться левова частина витраченого часу при створенні інтернет магазину.

Після дизайну, у вартість інтернет магазину необхідно врахувати функціонал. Про відмінність функціоналу від дизайну я вже писав, прочитайте. Деякі речі можливо запрограмувати самостійно, а деякі вигідніше купляти, адже вже готові рішення є адаптованими та протестованими. Також перед покупкою є можливість прочитати відгуки про цей функціонал та можливі проблеми із сумісністю. Ціни функціоналу різняться в залежності від ступеня складності і можуть коливатись від 10 у.о. до кілька сотень у.о. за одиницю. У вартість входить і тестування куплених або самописних доопрацювань. Тестування забирає багато часу і потрібні ґрунтовні знання  та навики в цій сфері, адже один і той же функціонал може працювати по-різному в залежності від умов використання.

Технічна підтримка та навчання

Вартість створення інтернет магазину Далі, у вартість входить технічна підтримка та навчання щодо правильної роботи з інтернет магазином. Сам інтернет магазин може, на перший погляд, виглядати простим, але насправді він має дуже багато вбудованих функцій та можливостей і правильне їх використання вимагає відповідних знань. Якщо ви замовляєте створення інтернет магазину у фрилансера чи приватної особи, то вартість може буде нижчою тому, що вони не орендують офісів, не сплачують податків, ну і, звичайно, не надають технічної підтримки. В такому випадку ви одноразово зекономите певну суму, але в майбутньому витратите більше на доопрацювання (це з досвіду).

Компанії, котрі професійно займаються створенням Інтернет магазинів, включають у загальну вартість також вартість обов’язкових податкових зобов’язань, оренду офісних приміщень, технічного обладнання та програмного забезпечення. Також, враховується заробітна плата професіоналів.

Сподіваюсь, що зміг доступно описати з чого складається кінцева вартість готового інтернет магазину під ключ. Якщо у вас залишись запитання, звертайтесь в робочий час по телефону, спробую надати повну відповідь.

вартість готового інтернет магазину під ключВідповіді на електронні листи забирають багато часу і це може вплинути на вартість кінцевого продукту. На сьогоднішній день вартість наших послуг, без втрати якості, є досить низькою порівняно з подібними компаніями, і зовсім не хочеться її збільшувати.