Переваги та недоліки створення сайту самостійно

Труднощі в процесі створення сайту самостійно

Є багато ентузіастів, які створюють власні сайти самостійно. Так, це можливо.

Розглянемо труднощі, з якими вони стикаються в процесі (всі з досвіду)

Труднощі в процесі створення сайту самостійно1. Це ціна! Більшість готових скриптів безкоштовні і здається, що цього достатньо. Насправді, безкоштовні скрипти обмежені у функціоналі, а за найнеобхідніше потрібно платити і тут починаються «танці з бубном»! Хто хоч раз це пройшов – мене зрозуміє. Також потрібно купити домен і надійний хостинг.

До хостингу особливі вимоги, є дуже багато важливих моментів, не знайомих для початківців і в процесі створення сайтів виникають нездолані труднощі, приходиться міняти хостингову компанію (і не раз). А це все коштує, проста математика покаже, що вартість створення сайту самостійно перевершить вартість замовлення у професіоналів.

Труднощі в процесі створення сайту самостійно2. Це час! Все просте не таке вже й просте, хоча встановити необхідне доповнення для сайту здавалось би дуже легко. Прочитавши інструкцію і виконуючи всі вказівки – більшість початківців витрачають кілька днів на те, що професіонали роблять за кілька годин. І не факт, що навіть після успішного встановлення все працюватиме, як задумано.

З досвіду, в середньому початківець витрачає від трьох до восьми місяців і все одно залишається не задоволеним результатом.

Труднощі в процесі створення сайту самостійно3. Сучасні вимоги пошукових систем. Це важливий момент, адже просто створити сайт не достатньо. Тут, як кажуть, Гугл в допомогу. А там тисячі різних підказок. Як вибрати правильний підхід не зрозуміло.

Пошукові системи не спрацьовують швидко. Результат показується за кілька місяців і, якщо стратегія вибрана не правильна, все потрібно починати з початку. І це відображається на пунктах 1 і 2.
Старався написати коротко і зрозуміло, хоча тут безкінечне поле для роздумів, я навіть не говорю про небезпеку безкоштовних доповнень, які можуть бути заражені вірусом і з скриптами для майнінгу крипто валют за ваш рахунок.

Підсумок: створення сайту самостійно можливо, але витрачений час і кошти тягнуть за собою втрачені можливості ! В будь-якому  випадку остаточне рішення за вами….