Створення інтернет магазину безкоштовно самостійно

Сучасний інтернет магазин своїми руками

Створення інтернет магазину безкоштовно самостійноБагато людей цікавить питання: як створити безкоштовно сучасний інтернет магазин своїми руками. Так, це цілком реально і можливо.

Замість того, щоб винайняти веб студію, яка займається професійно створенням сайтів / інтернет магазинів, потрібно визначитись для чого вам потрібен сайт-інтернет магазин. Від того, що ви продаватимете, буде залежати вибір платформи.

В мережі Інтернет є величезний вибір безкоштовних готових скриптів для створення власного магазину. Вивчайте детально інструкцію про створення інтернет магазину та обов'язково технічні вимоги до сервера на хостингу. Потрібно одразу зрозуміти, що все ж таки повністю отримати безкоштовно готовий продукт так і не вийде, адже є такі витрати як реєстрація власного домену та розміщення скриптів на сервері, так званому хостингу. Тут економити не варто, від потужностей та можливостей хостингу будуть залежати ваші майбутні продажі в інтернет магазині.

Також сьогодні є досить популярні різноманітні конструктори для створення сайтів. Будьте дуже уважними, читайте умови використання безкоштовних конструкторів, зазвичай вони в процесі використання виходять дорожчими, ніж замовлення розробки інтернет магазину з нуля!

Безкоштовні шаблони

Якщо конструктор вам не підходить або інструкція використання не зрозуміла, можна вибрати безкоштовний шаблон інтернет магазину:Безкоштовні шаблониДля початку потрібно визначитись з яким із багатьох готових безкоштовних скрипів інтернет магазину вам буде комфортно працювати.

Безкоштовні шаблониПротестуйте всі можливості вашого майбутнього інтернет-магазину. Кожний набір скриптів пропонує безліч можливостей та інструментів безкоштовно з коробки.

Безкоштовні шаблониУважно читайте вимоги до сервера, потім вивчайте вартість таких необхідних наборів на сайті хостингової компанії. Важливо, розробники вказують мінімально необхідні вимоги, тому рекомендую їх подвоювати, щоб не було проблем в майбутньому. Також, не кожна компанія, що надає послуги хостингу, має набір необхідних скриптів для роботи інтернет-магазину.

Безкоштовні шаблониСкладайте все разом і звіряйте. Допущення помилки буде коштувати часу і звичайно $. І ще раз повторюсь, перед прийняттям остаточного рішення в виборі безкоштовного скрипта інтернет магазину - досконало тестуйте його на демо сайті компанії. Тестуйте і перепровіряйте все без виключень по кілька разів - це важливо!

Дизайн та функціонал сайту

Отже, ви визначились з основою і тепер необхідно вибрати слушний дизайн і функціонал. Наголошую: дизайн і функціонал - абсолютно різні речі. Про це детальніше напишу в наступній статті. Базовий інтернет магазин виглядає досить просто і потребує доопрацювань. Більшість початківців вибирають готові шаблонні сайти. Шаблонів для сайтів є досить багато і виглядають такі шаблони привабливо і сучасно, от тільки танці з бубном починаються після їх встановлення. Виявляється, що в шаблоні недоступна одна, але дуже важлива для вас функція, встановлення якої або не можливо, або дуже дорого. Тому перед встановленням будь-якого шаблону спочатку пройдіться по всіх доступних функціях. Більшість шаблонів мають демо сайти, де можна все протестувати і тільки після цього вже встановлювати на ваш домен.

Говорячи про домен і хостинг: для початку ви можете цілком безкоштовно встановити готовий інтернет магазин на локальний сервер у себе на комп'ютері і вже після всіх налаштувань купити домен і хостинг. З практики видно, що початківці витрачають від трьох до шести місяців від задумки до реалізації і немає необхідності оплачувати послуги, які в принципі ще не потрібні. Задайте в пошуку фразу «як встановити локальний сервер на комп'ютері» і вибирайте той, що вам підходить. Наш улюблений сервер XAMPP, вам може сподобатись інший. В принципі всі вони виконують однакову функцію.

Встановивши інтернет магазин, підключивши шаблон - можна наповнювати інтернет магазин товаром і переносити його на вибраний вами хостинг. Удачі!