Створення інтернет магазину безкоштовно - самостійно

Створення інтернет магазину безкоштовно - самостійно від InBiz.com.uaБагато людей задаються питанням: як створити безкоштовно сучасний інтернет магазин своїми руками. Так, це цілком реально і можливо.

Замість того, щоб винайняти веб студію, яка займається професійно створенням сайтів / інтернет магазинів, потрібно визначитись для чого вам потрібен сайт-інтернет магазин. Від того, що ви продаватимети буде залежати вибір платформи.

      В мережі інтернет є величезний вибір безкоштовних готових скриптів для створення власного магазину. Вивчайте детально інструкцію про створення інтернет магазину та обов'язково технічні вимоги до сервера на хостингу. Потрібно зразу зрозуміти, що все ж таки повністю отримати безкоштовно готовий продукт так і не получиться, адже є такі витрати як реєстрація власного домену та розміщення скриптів на сервері, так званому хостингу. Тут економити не варто, від потужностей і можливостей хостингу будуть залежати ваші майбутні продажі в інтернет магазині.

      Також, сьогодні є досить популярні різноманітні конструктори для створення сайтів. Будьте дуже уважними, читайте умови використання безкоштовних конструкторів, зазвичай вони в процесі використання виходять дорожчими ніж замовлення розробки інтернет магазину з нуля!
 

Безкоштовні шаблони

Якщо конструктор вам не підходить або інструкція використання не зрозуміла, можна вибрати безкоштовний шаблон інтернет магазину:

Створення сайтів від InBiz.com.ua Для початку потрібно визначитись з яким з багатьох готових безкоштовних скрипів інтернет магазину вам буде комфортно працювати.

Створення сайтів від InBiz.com.ua Протестуйте всі можливості вашого майбутнього інтернет-магазину. Кожний набір скриптів пропонує безліч можливостей та інструментів безкоштовно з коробки.

Створення сайтів від InBiz.com.ua  Уважно читайте вимоги до сервера, потім вивчайте вартість таких необхідних наборів на сайті хостингової компанії. Важливо, розробники вказують мінімально необхідні вимоги, тому рекомендую їх подвоювати, щоб не було проблем в майбутньому. Також, не кожна компанія, що надає послуги хостингу має набір необхідних скриптів для роботи інтернет-магазину.

      Складайте все разом і звіряйте. Допущення помилки буде коштувати часу і звичайно $. І ще раз повторюсь, перед прийняттям остаточного рішення в виборі безкоштовного скрипта інтернет магазину - досконало тестуйте його на демо сайті компанії. Тестуйте і перепровіряйте все без виключень по кілька разів - це важливо!
 

Дизайн та функціонал сайту

 Створення  сайтів / інтернет магазинів InBiz.com.ua     І так, ви визначились з основою і тепер необхідно вибрати підходящий дизайн і функціонал. Наголошую: дизайн і функціонал - абсолютно різні речі.  Про це детальніше напишу в наступній статті. Базовий інтернет магазин виглядає досить просто і потребує доопрацювань. Більшість початківців вибирають готові шаблонні сайти. Шаблонів для сайтів є досить багато і виглядають такі шаблони  привабливо і сучасно, от тільки танці з бубном починаються після їх встановлення. Виявляється, що в шаблоні недоступна одна, але дуже важлива для вас функція, встановлення якої або не можливо, або дуже дорого. Тому перед встановленням будь-якого шаблону спочатку пройдіться по всіх доступних функціях. Більшість шаблонів мають демо сайти, де можна все протестувати і тільки після цього вже встановлювати на ваш домен.

 

Дизайн та функціонал сайту      Говорячи про домен і хостинг: для початку ви можете цілком безкоштовно встановити готовий інтернет магазин на локальний сервер у себе на комп'ютері і вже після всіх налаштувань купити домен і хостинг. З практики видно, що початківці витрачають від трьох до шести місяців від задумки до реалізації і немає необхідності оплачувати послуги, які в принципі ще не потрібні. Задайте в пошуку фразу «як встановити локальний сервер на комп'ютері» і вибирайте той, що вам підходить. Наш улюблений сервер XAMPP, вам може сподобатись інший. В принципі всі вони виконують однакову функцію.

Встановивши інтернет магазин, підключивши шаблон - можна наповнювати інтернет магазин товаром і переносити його на вибраний вами хостинг. Удачі!