На що впливає швидкість загрузки сайту

Вплив на ранжування

Вплив на ранжуванняЩодо цього запитання є дуже багато суперечливих тверджень і кожен з них має право на існування. Швидкість завантаження контенту на вашому сайті перш за все впливає на поведінковий фактор відвідувача сайту. Як показує практика, чим швидше завантажується ваша сторінка – тим довше відвідувачі перебувають на сайті. І з точністю до навпаки, якщо сайт завантажується довго, відвідувачі просто покидають такі ресурси і в 90% випадках більше до них не повертаються. Розумна швидкість завантаження однієї сторінки повинна бути в межах 2-4 секунди.

Як впливає швидкість завантаження сайту на ранжування у видачі контенту в безкоштовному пошуку? Раніше всі пошуковики стверджували, що це один із багатьох факторів безпосереднього впливу на ранжування. Час спливав, сервери ставали потужнішими, алгоритми скриптів розумнішими і цей чинник ранжування опустився майже в самий низ. Хоча швидкість завантаження вже не так сильно впливає на ранжування, але нехтувати нею не бажано, тому що пошукові гіганти все ж таки враховують цей фактор після того, як були використані всі інші і можуть понизити видачу вашого сайту в порівнянні до найближчого конкурента.

Також не забуваймо про відвідувачів сайту.

Наша команда їздила на конференцію з працівниками Google і одне з правил озвучених ними було: «Ви зробіть сайт цікавим для відвідувачів, а все решта зробимо ми».

Вплив на ранжуванняЯкщо сайт довго грузиться, відвідувачі йдуть з нього, а це значить у вас буде багато односторінкових переглядів. Односторінкові перегляди - це сигнал для пошукових систем, що ваш сайт не цікавий. А якщо ваш сайт не цікавий одним відвідувачам, то для чого його показувати іншим? Так закладений алгоритм в пошукових роботах і звичайно, що ваш сайт, якщо і буде показуватись в безкоштовному пошуку, то швидше за все десь там далеко в низу. Так що низька швидкість завантаження сайту робить його автоматично не цікавим!

Як виправити цю ситуацію та покращити швидкість завантаження сайту

1) Виберіть надійну хостингову компанію з сучаним обладнанням та програмним забезпеченням

2) Включіть кешування всього контенту

3) Зменшіть вагу фотографій

4) Мінімізуйте до максимуму розмір сторінок, CSS JavaScripts

5) Перенесіть не критичні скрипти вниз сторінки та задайте асинхронне завантаження

6) Не перенасичуйте сайт анімацією, робіть все в міру

7) Не старайтесь втиснути всю інформацію на одну сторінку, краще розділіть на декілька

8) Зведіть використання сторонніх скриптів до мінімуму, а краще - перенесіть їх на свій сервер

Впровадивши кілька простих правил, ви пришвидшите завантаження вашого сайту і збільшите кількість та якість переглянутих сторінок вашими відвідувачами, що в свою чергу послужить добрим сигналом для пошукових роботів. А пошукові роботи - це роботи, вони використовують прописані алгоритми і при умові їх правильного використання ваш сайт підніметься. Чим вище сайт в видачі безкоштовного пошуку, тим більше шансів, що ви отримаєте потенційних клієнтів. Чим більше потенційних клієнтів – тим більше шансів на конверсію.

Уточнення, мова йде про видачу в безкоштовному пошуку. При створенні реклами, швидкість завантаження сайту впливає в першу чергу на вартість кліка, а вже потім на місце розміщення рекламного блоку. Це за умови дотримання всіх інших правил.