Оплата за товар в інтернет магазині

Як правильно оплатити за товар в інтернет магазині і отримати його

Як правильно оплатити за товар в інтернет магазиніВ Україні створюють багато інтернет магазинів, які працюють легально. Але, на жаль, трапляються і такі, які користуються довірою покупців і, отримавши кошти, товар не відправляють. Попробуємо розібратись, як не потрапити в халепу, оплатити товар і отримати його.

Насамперед потрібно пам’ятати, що ні за яких обставин не варто оплачувати товар по 100% предоплаті. Ніякі пояснення та обіцянки продавця не мають юридичного впливу на їх повернення у випадку не отримання товару. Також, жодна фінансова установа не поверне вам кошти у випадку прямого перерахування з картки на картку. Тільки, якщо ви проводили оплату згідно виписаного рахунку, де чітко прописано скільки і за що здійснювалась оплата, у вас є шанс повернути кошти. Будьте пильними і не ведіться на красиві слова продавців.

Більшість транспортних компаній, які доставляють товари мають можливість оплачувати покупки після попереднього їх огляду. Випливає логічне запитання, для чого робити 100% предоплату?

На що звертати увагу при оплаті товару

Оплата за товар в інтернет магазиніПам’ятаймо про ціну самого товару. Порівнюйте вартість товару і, якщо вона явно занижена, то виясніть чому. Зазвичай дуже низька ціна - це прямий натяк на те, що ви його ніколи не отримаєте.

Зверніть увагу на наявність фізичної адреси у вибраному вами інтернет магазині. Запитуйте про пункти видачі товарів.  Якщо такі пункти знаходяться в іншому місті, попросіть знайомих відвідати вказану адресу, перегляньте самостійно за допомогою гугл карти, переключившись на Street view, попросіть номер телефону і передзвоніть туди.

Якщо у вас виникли сумніви щодо здійснення покупки, краще пошукайте цей самий товар в іншому місці, не приймайте поспішних рішень і не ведіться на слова продавців, що це останній екземпляр і тільки 100% оплата гарантує вам його отримання.

Крім інтернет магазинів, ще є сайти з оголошеннями. Тут також потрібно бути максимально обачним. Наприклад, на відомому сайті олх є прекрасна послуга покупки через "Олх доставка". Ви практично нічого не втрачаєте, зате отримуєте гарантію, що ваші кошти не зникнуть.

В будь-якому випадку, прийняття рішення залишається за вами, будьте обережними і вдалих вам покупок!