Наповнення сайту інформацією

Як правильно наповнювати сайт

Як правильно наповнювати сайтІ так, Ви зробили сучасний сайт, дотримавшись всіх вимог. Що ж далі? З досвіду можна сказати, що більшість клієнтів витрачають багато часу на дизайн, приділяючи для цього всю свою увагу і увагу розробників. Наприклад: "Перемістіть цю кнопочку на міліметр правіше, а цю лівіше, хочу, щоб це світилось, а це темніло при наведення мишкою" і так дальше, і тому подібне. Це все добре і потрібне в міру розумного. Але, пам’ятаємо, що Вашого клієнта менш за все цікавить наскільки у вас крутий сайт і що там світиться і блимає! Я вже про це писав раніше і ця правда залишається в силі.

Наповнення сайтуЄ два важливі моменти для чого потрібно правильно наповнювати сайт, які впливають на успішність проекту або повний його провал.  Ці два моменти взаємозв’язані і працюють в тандемі.

  1. Перший важливий фактор: при наповнені сайту інформацією пошукові роботи читають, що ви пишете. Так, так вони вміють читати, також вміють розрізняти написане і знають чи ви написали це самостійно, чи запозичили. Також вміють розпізнавати чи ваш текст цікавий для користувача. Від того, наскільки пошуковим роботам сподобається те, що ви написали, буде напряму залежати позиція видачі інформації про ваш сайт в безкоштовному пошуку.
  2. Другий важливий момент - це звичайно відвідувач вашого сайту. Від того, що цей відвідувач зможе прочитати і зрозуміти, залежить чи він так і залишиться відвідувачем, чи конвертується у вашого клієнта. Відвідувачу надважливо прочитати те, що його цікавить. Якщо це послуга, то детальний опис цієї послуги. Якщо це товар, то максимально можливий опис товару з усіма технічними характеристиками, умовами експлуатації, гарантійний термін, умови доставки та оплати.

Зрозумівши ці два моменти, у вас є досить не проста задача по наповненню сайту. Не важливо чи це створення інформативного сайту, чи розробка інтернет магазину. Підходи трохи різні, але мета одна – знайти золоту середину, щоб задовольнити і пошукові системи, і відвідувачів сайту.

Тому необхідно спочатку скласти план і, в процесі наповнення сайту, дотримуватись його.

Наповнення унікальною інформацією

Дуже важливо, щоб інформація не була переписана з іншого інтернет ресурсу, оскільки від неї ніякої користі не буде. Чому ніякої користі - це вже тема для окремої статті. Заходьте, читайте, запитуйте – завжди радий поділитись досвідом.

Наповніть ваш сайт самостійно цікавою, релевантною та унікальною інформацією і результат вашої праці не заставить довго на себе чекати.

Наповнення унікальною інформацієюВажливо відмітити, що одна цікава стаття погоди не робить. Теж саме стосується товарів. Виставивши десяток товарів, не варто очікувати шаленого успіху. Потрібно стабільно, постійно працювати над сайтом.

Якщо ваш штат не включає працівника, який займатиметься наповненням сайту інформацією, зверніться до фрілансерів. Головне, щоб інформацію писали і оновляли постійно.