Етапи створення сайтів

Ми працюємо без предоплат!

Етапи створення сайтів

Основне правило нашої веб студії при створенні сайтів чи розробці інтернет магазинів: ми працюємо без предоплат!

1. Спочатку визначаємось з метою (для чого вам потрібний сайт) та з технічним завданням: кольорова гама сайту, дизайн та функціонал. Слухаємо (і чуємо) всі ваші побажання щодо сайту. Створюємо макет - працюючий прототип сайту на нашому домені і хостингу. Ви дивитесь на прототип вашого сайту, вносите свої пропозиції та побажання. Вносимо зміни.

Етапи створення сайтів

2. Після затвердження всіх функцій, дизайну сайту, ви проплачуєте авансовий платіж.
Ми купуємо для вас домен (назва сайту) і хостинг і переносимо прототип вашого сайту вже на налаштований ваш домен.

Не думали над доменом? Губитесь в виборі? Ми допоможемо і підкажемо, знайдемо разом з вами найкращий варіант доменного імені. Також, допоможемо вибрати найоптимальніший пакет хостингу.

3. Після встановлення сайту на вашому домені та хостингу, ми доробляємо всі налаштування, функціонал, підключаємо необхідні модулі. Добавляємо тег Аналітики.

4. От і все))) Сайт готовий. Ви проплачуєте залишкову суму. І можете починати наповнювати свій сайт текстом та/або товаром.

Чи надаємо техпідтримку?

Етапи створення сайтів

Звичайно, після закінчення роботи по створенню сайту чи інтернет магазину веб студія InBiz надає техпідтримку.

Також, ми навчимо як правильно створювати карточку товару, заповнювати всі поля згідно правил SEO. В нас є невеликі навчальні відео, на яких розказані і показані основні етапи роботи з сайтом.

Технічна підтримка надається на постійній основі. В робочий час ми з задоволенням надамо відповідь в телефонному режимі, в позаробочий час - звертайтесь на Viber, Telegram, Messenger, електронну пошту.