Як зробити дизайн сайту самостійно безкоштовно

Дизайн сайту самостійноДизайн сайту є чи не основною складовою розробки сучасного інтернет магазину, тому залишається важливим та першочерговим питанням. Для початку потрібно вирішити, як саме зробити самостійно дизайн сайту. В інтернеті є безліч пропозицій скачати готовий дизайн. Дизайн буде безкоштовним, але є кілька але: такий самий дизайн уже хтось використовує (і не один!). Верстка готового дизайну не завжди вкладається в вашу задумку. Якщо це безкоштовний шаблон з дизайном, то як правило містить скриті коди.

Тому, якщо ви все таки вирішили створити новий дизайн з нуля, найкраще починати із встановлення початкового базового сайту і вже працювати на ньому. Раніше я вже писав, що для економії коштів починати працювати потрібно на локальному сервері, а вже після остаточного завершення дизайну і функціоналу переносити весь контент на хостинг.

І так, сайт встановлено і налаштовано. Відкриваємо фотошоп і приступаємо до створення дизайну сайту самостійно. Важливо пам’ятати, що сучасні сайти, які не адаптовані для сучасних мобільних девайсів, просто ігноруються пошуковими гігантами. Отже, допустимо ваш інтернет магазин є адаптованим для смартфонів, відповідно потрібно створити адаптований дизайн сайту!

Що таке дизайн сайту?

Фотошоп запущений і тут виникає логічне запитання: а що таке дизайн сайту? Відповідь досить проста – це гармонійне поєднання підбору кольорової гами з функціоналом. Зайдіть на сайти ваших конкурентів, уважно вивчіть ті, які вам найбільше подобаються і зверніть увагу на поєднання кольорів з функціоналом. Звичайно, можливо скопіювати дизайн сайту, але це не вихід з даного положення, тому що сайт конкурент уже відомий вашим потенційним клієнтам і замість користі ви можете отримати протилежне.

Якщо все зрозуміло, приступайте і створюйте такий сучасний і неповторний дизайн, який буде подобатись в першу чергу вам особисто, а значить і всі ваші відвідувачі будуть приємно вражені. Почніть з створення логотипу і вже вибір кольору для дизайну всього сайту буде залежати від підбору кольорів в логотипі. Старайтесь робити всі кольорові кнопки, галочки, підкладки з прозорим фоном в форматі .PNG, в майбутньому це спростить для вас зміну основного кольору всього сайту. Також, не забуваймо, що багато повторюваних графічних зображень можна замінити прописанням стилів CSS, котрі в свою чергу зменшать навантаження на сервер. Пам’ятаємо, що швидкість завантаження сайту впливає на ранжування в безкоштовній пошуковій видачі, тому весь обсяг створених вами графічних елементів повинен мати розумну вагу і не перенавантажувати сам сайт.

Зверніть увагу

Звичайно, найпростішим буде найняти професіонала, але не забуваємо, що після створення самого дизайну, його потрібно буде верстати на сайт чи інтернет-магазин. Тому, перед тим як доручити цю клопітку роботу комусь, переконайтесь, що він знайомий зі структурою вибраного вами сайту. Ми отримували раніше готові напрацювання дизайнів, які були намальовані  без дотримання вимог функціоналу. Виглядають вони досить привабливо, але мають значущі не співпадіння з структурою сайту і під час верстки приходиться або відмовлятись від деяких форм,  або змінювати дизайн.

Пробуйте самостійно робити крок за кроком і все получиться. Ваш унікальний сучасний дизайн сайту буде єдиним і неповторним, принаймні такий процес створення дизайну з нуля приносить для нас масу задоволення……