Чи варто розглядати Інтернет магазин в оренду

Сьогодні розглянемо переваги оренди інтернет магазину. Для кого даний вид послуги підходить в першу чергу?

Припустимо, вам необхідно бути власником свого інтернет магазину, але при цьому не впевнені чи зможете ним управляти. Або у вас просто не хватає коштів на замовлення створення інтернет магазину з нуля. Або ви просто хочете спробувати продавати цікаві товари для додаткового заробітку. В цих випадках – інтернет магазин в оренду ідеальний варіант.

Умови оренди інтернет магазину

Не можу сказати за умови оренди в інших компаніях, тому розкажу про наші умови оренди:  

Низька вартість оренди Інтернет магазинуПо перше,  це низька вартість. За символічну оплату ви отримуєте повністю готовий, повноцінний інтернет магазин, включаючи доменне ім’я та хостинг. Вартість доменного імені в зоні com.ua 280грн, плюс хостинг для інтернет магазину від 50 грн в місяць. Це вже буде включено в вартість оренди. Якщо щось піде не так, ви в любий момент зможете відмовитись від оренди, при цьому не витративши значні кошти на марно. У нас іде виключно помісячна оплата без будь-яких обов’язкових фінансових зобов’язань з вашої сторони. Також, вартість оренди магазину є фіксована і не змінюється протягом всієї оренди.

Оренда Інтернет магазинуПо друге, перед замовленням оренди ви бачите, що саме замовляєте. Інтернет магазин для оренди має посилання на демо версію, переходьте провіряйте. У вас не буде ніяких сюрпризів з додатковими вкладеннями, тому що ви все бачили. З досвіду, ми стараємося включити в пропоновані нами магазини все, що вам знадобиться для ведення успішних продаж в інтернеті. Також, враховується зручність навігації по сайту та його використання  як для вас (адміністратора), так і для потенційних клієнтів. Всі інтернет магазини мають свою внутрішню бухгалтерію з можливість ведення обліку, друкування рахунків та інше.

Важливим залишається питання наповнення інтернет магазину товаром. Ми звичайно розкажемо і покажемо. Для зручності ми заповнюємо одну категорію і один товар за всіма правилами SEO. Вам залишиться тільки дотримуватись цих правил при створенні нових категорій та додаванні товару. Якщо ви нас дослухаєтесь, то в майбутньому вам не прийдеться вкладати кошти в SEO оптимізацію, так як всі магазини вже є SEO оптимізовані.

Інтернет магазин в оренду - це зовсім не значить, що вам прийдеться орендувати постійно, в будь-який момент ви можете його викупити за фіксованою незмінною ціною, прописаною в договорі. Що саме цікаве, вартість орендованого магазину є нижчою від вартості інтернет магазину, створеного з нуля. Плюс ви отримаєте гарантовану знижку під час викупу в розмірі вартості двох місяців оренди!

Чи є мінуси в оренді інтернет магазинів?

Єдиним мінусом оренди є той факт, що інтернет магазин з подібним дизайном уже може орендувати ваш конкурент. Хоча з досвіду, це аж ніяк не впливає на успішність продаж. На продажі впливають багато інших чинників, в першу чергу це унікальність контенту, ціна товару, наявність товару, умови оплати, доставки та інші чинники.  Цей мінус (зміна дизайну інтернет магазину) з легкістю вирішується під час викупу. Послуга платна, але цілком доступна.

І так, взявши в оренду інтернет магазин, ви економите відносно значну суму коштів, котру можна раціонально інвестувати в ту ж таки рекламу. Пам’ятаємо, що для успішних продаж вашу пропозицію повинні бачити інші! Ви можете мати найкращих товар і найнижчу ціну, але якщо про це ніхто крім вас не знає, то і відповідно цей товар не продаватиметься. Вам потрібно донести інформацію до потенційних покупців. Це можна зробити за допомогою популярних соц. мереж, текстових повідомлень, почтових розсилок та рекламних кампаній в Google Ads. Направте зекономлені кошти в рекламу і насолоджуйтесь статусам ВЛАСНИКА інтернет магазину, отримуючи при цьому прибуток!