Де брати безкоштовні фото, іконки для сайту

Досить часто виникає запитання, де можна завантажити безкоштовно картинки для створення власного сайту? Причин для використання фотографій чи іконок є багато. Хтось пише цікаву статтю для сайту, хтось ділиться власним досвідом в персональному блозі і суха текстова інформація аж проситься бути розбавленою насиченою графікою.

Де шукають безкоштовні фотографії

Зазвичай, пошук якісних фотографій для сайту починається з пошуку картинок в Google. Так, там вибір величезний. Але більшість фотографій мають приписку про авторські права, котрі забороняють використання цих фото без письмового дозволу автора. Зверніть увагу на підпис внизу під знайденою картинкою. Звичайно, автори не можуть все відстежувати, але ризики є. У нас є клієнт, який виплатив досить значну суму за використання брендових фотографій на власному сайті без дозволу автора. Тому, якщо у вас серйозний бізнес і сайт використовується для прибутку, подумайте над використанням платних фото банків, де за помірну плату можна завантажити і використовувати якісні фотографії без остраху про наслідки.

Безкоштовно картинки для власного сайтуЯкщо у вас не комерційний сайт, то використання фотостоків є недоцільним. Тут в нагоді стануть безкоштовні ресурси для завантаження контенту для сайту. Їх є безліч, будьте обережними і пам’ятайте про безпеку. У фотографію можливо прописати різну інформацію і навіть троянів. Безкоштовно - не завжди безкоштовно. Для прикладу: для того, щоб завантажити іконку для блогу, вас попросять пройти реєстрацію. Що буде з вашими даними дальше - залишається тільки здогадуватись. В світі сучасних технологій не так уже і важко зробити якісне фото самостійно. Намалювати іконку самостійно також можливо. Плюс це цікаво.

Безкоштовні фото для сайту - рекомендуємо сайти

І все ж таки, якщо це не ваше, тоді використовуйте тільки перевірені ресурси і бажано ті, які не вимагають реєстрації.

Безкоштовні фото для сайтуДля прикладу, ми час від часу знаходимо необхідні якісні фотографії на цьому сайті https://unsplash.com/ . Всі фото якісні, доступні і надаються без обмеження використання на комерційних сайтах. Реєстрація не потрібна. Ви, за бажанням, можете подякувати автору, встановивши інформацію про нього на сайті або поділившись в Фейсбук чи Твітер. Єдиний мінус - пошук кирилицею не працює.

Іконки також можна скачувати безкоштовно з правом комерційного використання, наприклад, на цьому ресурсі https://iconmonstr.com/ . Реєстрація не потрібна. На самому сайті є можливість вибору іконок в форматі PNG і редагування розміру та кольору, або завантажити в форматі PSD і редагувати на власному комп’ютері.

Також, величезний вибір іконок знаходиться на цьому сайті https://www.flaticon.com/. Тут вимагають розміщення посилання на автора розробки. Мінус - там вперемішку розміщена реклама з інших сайтів. Але на все це можна закрити очі, тому що можливості з іконками обмежені виключно вашою уявою.

Найкращий вибір - це створення контенту власними руками, але якщо у вас це не завжди виходить, надіємося посилання вище допоможуть у вирішенні питання щодо завантаження фотографій чи іконок для сайту. І завжди пам’ятайте про безпеку.