Landing page / Односторінковий сайт

Landing page. Що це?

Створення landing page від InBiz.com.uaДля початку розберемось з походженням назви.  Дослівний переклад landing page (лендінг пейдж) означає посадкова сторінка. Досить часто клієнти путають їх з односторінковими сайтами, які за своїми призначеннями виконують інші функції.

І так, для чого потрібний лендінг пейдж і його пряме використання. Припустимо, у вас є повноцінний інтернет магазин з кількома тисячами різноманітних товарів або повноцінний сайт з багатьма послугами і ви хочете запропонувати вашим клієнтам акційну ціну на вибраний товар чи послугу. Для прикладу, візьмемо магазин біжутерії і створення рекламної кампанії для вибраного товару срібний кулон зі стразами. Для початку створюємо в існуючому інтернет магазині посадкову сторінку, куди виводимо всі срібні кулони і вже тоді налаштовуємо рекламу.

Для чого потрібно створювати лендінг пейдж (landing page) скажете ви? Виходячи з аналітичних даних, у вас в рази більше шансів на конверсію (продажу) в тому випадку, коли потенційний клієнт, задавши в пошуку словосполучення «купити срібний кулон зі стразами», перейшов по вашому рекламному оголошенню зразу на посадкову сторінку, де виведені всі кулони. Якщо ж йому прийдеться переглядати весь сайт і можливо десь там знайти кулони, то як показує практика, шанс на продажу досить низький.

Односторінкові сайти

Створення односторінкового сайту від InBiz.com.uaЗ landing page зрозуміло, тепер про односторінкові сайти. Як правило сама назва говорить про себе – це є сайт на одну сторінку, куди виводиться вся інформація про пропонований товар чи послугу. На цій сторінці, крім опису самої пропозиції, необхідно також включити інформацію про умови доставки, оплати, гарантії та іншої корисної інформації. Переваги одно сторінкових сайтів в тому, що вони відносно дешеві в порівнянні з великими сайтами. Недоліків теж багато, але все залежить, яка кінцева мета створення односторінкового сайту.

Отже, хоча мета у landing page і односторінкового сайту подібна – різниця між ними колосальна. Лендінг пейдж являє собою незалежну посадкову сторінку інтегровану в діючий сайт, тоді як одно сторінковий сайт – це створена одна сторінка без будь-яких прив’язок. Хоча багато користувачів використовують лендінг пейдж як синонім до односторінкового сайту.

Перед тим як замовляти створення landing page чи односторінкового сайту створіть для себе чек лист, прописавши, що вам необхідно: замовлення через корзину без вашої участі, оплата через платіжний шлюз, замовлення зворотного дзвінка, отримання додаткової консультації в певні години дня, розміщення правдивих відгуків – бажано з інтеграцією соцмереж та іншу корисну інформацію для ваших потенційних покупців.

Як створити самостійно безкоштовно  одно сторінковий сайт чи лендінг пейдж? За умови що ви є власником існуючого сайту, інтернет магазину – зверніться до розробника і вони проконсультують. Якщо створювати односторінковий сайт - то потрібно врахувати багато за і проти. Як правило, односторінкові сайти є інтерактивними та включають елементи інтеграцій форм зворотного зв’язку, платіжних шлюзів, підключення соцмереж. Все це виглядає досить просто, але насправді без спеціалізованих знань створити  досить складно. Тому перед створенням продумайте всі можливі інтеграції, оцініть свої знання та можливості і тільки тоді приступайте до виконання.

В мережі інтернет є досить багато готових рішень односторінкових сайтів. Вони бувають як платні, так і безкоштовні з можливістю тестування. Потратьте всій час і протестуйте всі без виключень можливості (функціонал) вашого майбутнього сайту і при 100% співпадінні приступайте до роботи.

Ще одне важливе зауваження - це просування сайтів в безкоштовному пошуку. Пам’ятаємо, що лендінг пейдж являється інтегрованою частиною діючого сайту і його просування можливе та має всі шанси на успіх. Односторінковий сайт пошукові роботи недолюблюють і майже ніколи не показують його зміст на перших позиціях в безкоштовному пошуку. Ці сайти приречені на постійну платну рекламу. Тому, при замовленні створення односторінкового сайту, обов’язково включіть у ваш бюджет вартість реклами.

Всім успіху і удачі. Якщо залишились запитання – дзвоніть, пишіть і ми з задоволенням поділимось власним досвідом!