Замовте Інтернет магазин

- отримайте БЕЗКОШТОВНО домен і хостинг* на рік.

- місце на диску до 1000 Mb (до 3000 одиниць товару)

 

Інтернет магазин в оренду

Оренда Інтернет магазину – це потужний інструмент для швидкого старту в Інтернет торгівлі. За відносно символічну оплату – Ви отримаєте повністю готовий онлайн бізнес! Вам залишається виставити свої товари, прописати умови доставки та оплати і завойовувати свою нішу в Інтернеті. Помісячна вартість оренди прописується в договорі: без обмежень по часу і можливістю викупу Інтернет магазину за фіксованою ціною в будь-який момент.
 
Вибираючи інтернет магазин в оренду, звертайте увагу на дизайн і функціональність, так як всі категорії та товари наведені виключно для прикладу і Ви без проблем зможете замінити їх на свої товари і категорії. Натиснувши на червону кнопку "Демо", Ви перейдете на обраний Вами інтернет-магазин і зможете перевірити його функціонал.
 
Визначаєтесь з адресою Вашого магазину (доменом) або можете використовувати наш субдомен в форматах: хххххх.bizness.com.ua або хххххх.inbiz.com.ua, де хххххх – назва Вашого Інтернет-магазину. 
 

Взявши в оренду інтернет магазин, Ви отримуєте:

- повністю готовий до роботи Інтернет магазин
- 1 Гб  виділеного місця на сервері
- рекомендації по наповненню Інтернет магазину
- паролі і коди доступу, які необхідні для роботи
- технічну підтримку Інтернет магазину орендодавцем на весь період оренди
- реєстрацію Інтернет магазину в пошукових системах
- встановлення статистики і надання доступу до неї
- можливість викупити Інтернет магазин зі скидкою

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Оренда Інтернет магазину Кухні від А до Я
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Кухні від А до Я повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер-меню зворотній дзвінок спр..
370 грн.
Оренда Інтернет магазину Іграшок для дітей
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Іграшок для дітей повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  останні відгуки спрощене оформл..
380 грн.
Оренда Інтернет магазину Весільних суконь
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Весільних суконь повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки font Aweso..
400 грн.
Оренда Інтернет магазину Товарів для тварин
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Товарів для тварин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер-меню спрощене оформлення покуп..
400 грн.
Оренда Інтернет магазину Ювелірних виробів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Ювелірних виробів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки зум на фо..
400 грн.
Оренда Інтернет магазину з продажу дерев’яних будинків
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин з продажу дерев’яних будинків повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: блог font Awesome. ..
410 грн.
Оренда Інтернет магазину Меблів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Меблів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки вспливаюча корзина ..
410 грн.
Оренда Інтернет магазину Спорттоварів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Спорттоварів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: товар дня встигни купити font Awesom..
410 грн.
Оренда Інтернет магазину Електроніки
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Електроніки повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізований під..
420 грн.
Оренда Інтернет магазину Жіночих сумок
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Жіночих сумок повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізований п..
420 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Оренда Інтернет магазину Жіночої білизни
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Жіночої білизни повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізований під ..
420 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Оренда Інтернет магазину Запчастин для катерів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Запчастин для катерів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптиміз..
420 грн.
Оренда Інтернет магазину Одягу для немовлят
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Одягу для немовлят повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізова..
420 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Оренда Інтернет магазину Побутової техніки
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Побутової техніки повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під мобільну версію. В вартість Інтернет-магазину входять  додаткові..
460 грн. 430 грн.
Оренда Інтернет магазину My Kids
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене оформлення покупки, фіксоване м..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Автозапчастин
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Автозапчастин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входить додатковий модуль: спрощене оформлення покупки корзина Fly ..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Все для весілля
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене оформлення покупки, фіксоване м..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Домашньої випічки
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Домашньої випічки повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізован..
480 грн. 440 грн.
Оренда Інтернет магазину Косметики
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Косметики повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: pop-up корзина font Awesome спрощене оф..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Кухонного посуду
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Кухонного посуду повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки замовити з..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Радіо Іграшок
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв. Додатково встановлено: пошук з авто доповненням, спрощене оформлення покупки, фіксоване м..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Сонячних окулярів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Сонячних окулярів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер-меню швидке замовлення сп..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Товар дня
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Товар дня повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: Встигни купити Товар дня Фільтр по виро..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Українських сувенірів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Українських сувенірів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер-меню спрощене оформлення по..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину Dark
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  корзина Pop-up плагіни соцмереж ..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину Pink
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: Fly to cart корзина плагіни соцмереж ..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину зеленого
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: Fly to cart корзина плагіни соцмереж ..
440 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Оренда універсального Інтернет магазину золотого
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  Fly to cart корзина плагіни соцмере..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину пурпурового
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  Fly to cart корзина плагіни соцмере..
440 грн.
Оренда Універсального Інтернет магазину світлого
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  Fly to cart корзина плагіни соцмер..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину синього
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  Fly to cart корзина плагіни соцмере..
440 грн.
Оренда універсального Інтернет магазину чорного
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Універсальний Інтернет магазин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі:  Fly to cart корзина плагіни соцмере..
440 грн.
Оренда Інтернет магазину Автомобільних запчастин
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Автомобільних запчастин повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під мобільну версію. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові..
450 грн.
Оренда Інтернет магазину Дитячого одягу
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Дитячого одягу повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: додаткове меню спрощене оформлення покуп..
450 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Оренда Інтернет магазину Музичного обладнання
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Музичного обладнання повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: ..
500 грн. 450 грн.
Оренда Інтернет магазину Іграшок для дітей
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Іграшок для дітей повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки супер мен..
460 грн.
Оренда Інтернет магазину Все для дітей
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Все для дітей повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: Pop up корзина font Awesome спрощен..
460 грн.
Оренда Інтернет магазину Доставка їжі додому
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Доставка їжі додому повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки зум на ..
460 грн.
Оренда Інтернет магазину Канцтоварів та паперової продукції
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Канцтоварів та паперової продукції повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер-меню загальні ..
460 грн.
Оренда Інтернет магазину Меблі з Європи
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Меблі з Європи повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки вспливаюча p..
460 грн.
Оренда Інтернет магазину Все для рибалки
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Все для рибалки повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: Fly to cart корзина font Awesome ..
470 грн.
Оренда Інтернет магазину Coffee
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Coffee повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки корзина Fly to cart ..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Постільної білизни
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Постільної білизни повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин адаптований під смартфони. Встановлені плагіни соцмереж. Інтернет-магазин оптимізова..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Тур Агентства
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Тур Агентства повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки font Awesom ..
480 грн.
Оренда Інтернет магазину Hand-Made
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Hand-Made повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки замовити зворотні..
500 грн.
Оренда Інтернет магазину Кованих виробів
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Кованих виробів повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: супер меню font Awesome. Встановл..
500 грн.
Оренда Інтернет магазину Світ Одягу
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Світ Одягу повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. У вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: зум для фотографій спрощене оформлення покуп..
500 грн.
Оренда Інтернет магазину Світ Біжутерії
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Світ Біжутерії повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: спрощене оформлення покупки Супер Мега м..
510 грн.
Оренда Інтернет магазину Apple
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Apple повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: модуль супер меню спрощене оформлення покупки ..
540 грн.
Оренда Інтернет магазину Lux
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Lux повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин  адаптований під смартфони. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: мод..
570 грн.
Оренда Інтернет магазину Lux Pink
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Lux Pink повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин  адаптований під смартфони. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: ..
570 грн.
Оренда Інтернет магазину Sport Lux
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Sport Lux повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин  адаптований під смартфони. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: ..
570 грн.
Оренда Інтернет магазину Vintage
Вартість оренди вказана за 1 місяць. Інтернет магазин Vintage повністю готовий і налаштований для подальшого його використання, має зручну та зрозумілу адмінзону. Інтернет магазин  адаптований під смартфони. В вартість Інтернет-магазину входять додаткові модулі: ..
570 грн.
Рекомендовані Інтернет магазини в оренду