Оренда Landing page 3

Оренда Landing page 3

    Замовивши оренду Ви отримаєте:

  • Готовий сайт за 1 день
  • Постійну технічну підтримку
  • Безкоштовний хостинг (1ГБ)
  • Безкоштовне підключення статистики
  • Можливість викупу зі скидкою
  • Фіксована вартість оренди і викупу
  • Консультації по наповненню і SEO
  • Реєстрацію сайту в пошукових системах
Вартість оренди: 450 грн.

Інтернет магазин Coffee

Вартість оренди вказана за 1 місяць. Вартість викупу Landing page 2950 грн.

Landing page повністю оптимізований для перегляду на будь-яких сучасних девайсах, включаючи смартфони, планшети і смарт тв.

Взявши сайт в оренду, ви отримаєте повністю готовий і налаштований Landing page.

Ви можете переглянути демо Landing page, натиснувши на кнопку "Перейти на сайт". На сайті показаний приклад товарів, котрі будуть замінені на вашу пропозицію.

Вам потрібно надати необхідну інформацію в електронному варіанті для виставлення на вашому односторінковому сайті. Сайт може бути будь-якою мовою, інформацію надаєте ви. Фотографії в форматі .jpg та логотип в .png на прозорому фоні.

Оренда сайтів можлива виключно на нашому хостингу. Якщо у вас є домен, ми надамо детальну інструкцію, як його перенаправити на наш сервер. Якщо домену немає, допоможемо зареєструвати новий на ваше ім’я.

Вартість оренди фіксована і не змінюється протягом дії всієї оренди. Оплата за місяць день в день від старту. Протермінування оренди протягом 7 днів – сайт видаляється з усією інформацією. Повторне виставлення – платне.

Обслуговування протягом оренди безкоштовне, включає заміну номерів телефонів, ціни, фотографій, текстової інформації, наданої вами – 2 рази протягом місяця. Не використані послуги не переносяться на наступний місяць.

Викуп оренди можливий в будь-який момент за фіксованою вартістю – 2950 грн. одноразово. Перенесення на ваш хостинг – 240 грн. Використання нашого хостингу після викупу – 660 грн в рік.

Замовляйте через корзину або телефонуйте в робочий час.

Увага: інформація та всі товари на Landing page приведені виключно як приклад.

Термін дії оренди не обмежений у часі.

Переглянути всі Landing pages в оренду